Porozprawiajmy – spotkanie z sędzią Anną Begier i Tomaszem Błaszkiewiczem

Specjaliści prawa rodzinnego, sędzia Anna Begier i Tomasz Błaszkiewicz wygłoszą otwarte wykłady na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Spotkania odbędą się w piątek, 10 maja o godz. 11:30 i 13:30 w Auli Nova (kampus UKW przy ul. Chodkiewicza 30, bud. F).

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia, Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy oraz Fundacja Qualis serdecznie zapraszają na dwa wykłady „Wgląd w sytuację rodziny i prawne środki ingerencji w wykonywanie władzy rodzicielskiej” z cyklu „Porozprawiajmy”. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką, a w szczególności kierujemy je do studentów Wydziału Psychologii, Wydziału Pedagogiki oraz Wydziału Prawa i Ekonomii.

10 maja o 11:30 rozpocznie się spotkanie z sędzią Anną Begier – specjalistką prawa rodzinnego, publicystyką, członkinią zespołu cywilnego SSP Iustitia. Natomiast o 13:30 rozpocznie się spotkanie z sędzia Tomaszem Błaszkiewiczem – specjalistą prawa rodzinnego, członkiem Zarządu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce, członkiem zespołu medialnego SSP Iustitia.

Serdecznie zapraszamy!

Banner w niebieskiej tonacji. U góry logotypy organizatorów. Po bokach zdjęcia prelegentów. Na środku informacje organizacyjne