plakat programu MOST plakat programu MOST

Rekrutacja na program MOST

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST”. Działający od ponad 20 lat Program umożliwia studiowanie w jednym z ponad dwudziestu najlepszych ośrodków akademickich w Polsce, a każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie w nim ofertę dla siebie.

Dzięki Programowi "MOST" można spędzić semestr zimowy lub cały rok akademicki na innej uczelni.

Jak aplikować do programu?

• Należy wejść na stronę www.irkmost.amu.edu.pl
  • Zapoznaj się z ofertą aktualnej rekrutacji i wybierz interesujący Cię kierunek. Do Programu zaaplikujesz przez Internet.
  • Szczegóły dotyczące dalszych procedur i dokumentu, pod którym należy uzyskać podpis Prodziekana opisane są na stronie rekrutacji.

Rekrutacja potrwa do 15 maja br.

W razie jakichkolwiek pytań, można kontaktować się z Koordynatorami Programu lub napisać wiadomość na facebooku.

Serdecznie zachęcamy do udziału!