Czy współczesny świat potrzebuje profesjonalnej, apolitycznej służby zagranicznej? – zaproszenie na wykład

Wydział Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na otwarty wykład dr Tomasza Orłowskiego. Odbędzie się on w najbliższy czwartek, 9 maja br. o godz. 14:00 w budynku WPiE przy Pl. Weyssenhoffa 11 (sala 101).

Dr Tomasz Orłowski jest doświadczonym polskim dyplomatą. W latach 2007 – 2014 był Ambasadorem RP we Francji i Monako, a w latach 2015 – 2017 – we Włoszech i Republice San Marino. W 2014 roku pełnił funkcję Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Jest także wykładowcą, pracuje w krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego.

Dr Orłowski wygłosi wykład „Czy współczesny świat potrzebuje profesjonalnej, apolitycznej służby zagranicznej?”. Spotkanie jest częścią całorocznego cyklu wydarzeń organizowanych przez Wydział Prawa i Ekonomii UKW. Serdecznie zapraszamy.