Ilustracja chłopaka, zarys sylwetki i twarzy, który klika dłonią w przezroczyste ekrany znajdujące się przed nim Ilustracja chłopaka, zarys sylwetki i twarzy, który klika dłonią w przezroczyste ekrany znajdujące się przed nim

Dołącz do INDUSAC i zdobądź cenne doświadczenie badawcze oraz praktyczne umiejętności!

Z przyjemnością informujemy, iż już wkrótce otwarty zostanie nabór dla Badaczy/Badaczek oraz Studentek/Studentów w ramach projektu INDUSAC, realizowanego w Programie Ramowym Unii Europejskiej "Horizon Europe". Projekt INDUSAC jest pionierem w rewolucjonizowaniu procesów przemysłowych poprzez integrację najnowocześniejszych technologii i zrównoważonych praktyk. Koncentrując się na wspieraniu współpracy między środowiskiem akademickim a przemysłem, INDUSAC ma na celu wypełnienie luki między wiedzą teoretyczną a praktycznym zastosowaniem. Celem projektu jest wspieranie krótkotrwałych (4-8 tygodni) współprac badawczych między światem akademickim a przemysłem, skupiających się na rozwiązaniu wyzwań przedsiębiorstw.

Przewidywane rezultaty projektu to:

• 300 udanych współprac pomiędzy przemysłem a światem akademickim.
  • 60% członków zespołów współtworzących z krajów o zwiększonym potencjale badawczym.
  • Rozdzielenie 900 000 EUR brutto na FSTP dla studentów będących członkami zespołów współtworzących.
  • Wspierane projekty współtworzenia z co najmniej 50% reprezentacją kobiet ogółem.

Zapraszamy Studentki/Studentów i Badaczki/Badaczy do:

• Powoływania zespołów współtworzących.
  • Rozwiązywania wyzwań przedsiębiorstw w ciągu 4-8 tygodni.

Ważne daty:

• Termin i miejsce spotkania informacyjnego w UKW: 22.05.2024 r., godz. 9:00-9:45.
  • Sala Rady Naukowej Wydziału Pedagogiki (s. 23-24), Campus Główny UKW, ul. J. K. Chodkiewicza 30, Bydgoszcz.
  • Spotkanie otwarte - bez konieczności wcześniejszych zapisów.
  • Prowadząca spotkanie: Agnieszka Matuszak - Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa.