Weź udział w webinarze informacyjnym projektu INDUSAC

Jesteś Studentką/Studentem lub Badaczką/Badaczem i chciałabyś/chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę poprzez zaproponowanie rozwiązań dla wyzwań stawianych przez europejskich pracodawców?

Oto Twoja szansa na zdobycie bezcennego doświadczenia i potencjalne zarobienie 1000 euro. Zarezerwuj termin i weź udział w webinarze informacyjnym projektu INDUSAC. Webinar odbędzie się w formie on-line 23.05.2024 (czwartek) o godzinie 9:00

Link: nkd.in

Podczas spotkania uzyskasz informacje na temat samego projekt INDUSAC oraz korzyści, które płyną z jego realizacji. Dowiesz się także, co należy zrobić, aby do niego dołączyć. Serdecznie zapraszamy.

Are you a student or researcher eager to put your knowledge to the test and tackle real-world challenges posed by European companies?

Here's your chance to gain invaluable experience and potentially earn up to 3,000 EUR gross per team (1,000 EUR gross per student)!

Save the date for one of our two INDUSAC informative webinars tailored for students.
Discover your ideal team and the perfect challenge to solve!

Webinar: May 23rd, 9 am (CEST) – Zoom link to join: lnkd.in

What to expect: - Brief overview of the INDUSAC project and its benefits for participants - Introduction to open challenges, participation rules, guidelines, and more!
 No team yet? No worries! We'll assist you in forming one and introduce the Slack networking tool to connect with like-minded students across EU.
Clearing any additional doubts or queries Who should join?

• Students
  • Researchers