Jubileusz 55-lecia Bydgoskiej Pedagogiki (1969 - 2024). Od WSN do Uniwersytetu

Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliża się ważne dla naszej uniwersyteckiej społeczności wydarzenie - Jubileusz 55-lecia Bydgoskiej Pedagogiki (1969 - 2024). Od WSN do Uniwersytetu.

Uroczysta Gala Jubileuszowa odbędzie się 5 czerwca br. w Auli Copernicanum. Swą obecnością uświetnią ją m.in. przedstawiciele władz rektorskich, dziekani i dyrektorzy wydziałów/instytutów związanych z pedagogiką i edukacją z całej Polski, członkowie Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN, przedstawiciele władzy administracyjnej oraz organizacji z regionu, z którymi Wydział Pedagogiki UKW współpracuje. Uroczystość jubileuszowa została objęta honorowymi patronatami: JM Rektora prof. dra hab. Jacka Woźnego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego.

Zapraszamy także do wspólnego świętowania Jubileuszu całą społeczność Uniwersytetu oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego - poprzez uczestnictwo w Dniu Wydziału Pedagogiki, który będzie mieć miejsce 6 czerwca br. oraz w licznych wydarzeniach zaplanowanych na Rok Jubileuszowy.

Więcej szczegółów, w tym programy Gali Jubileuszowej i Dnia Wydziału Pedagogiki znajdziecie Państwo na stronie internetowej poświęconej Jubileuszowi 55-lecia Bydgoskiej Pedagogiki: 55latpedagogiki.ukw.edu.pl

Wydarzenie dofinansowane z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Partnerami wydarzenia są: