Nasz Uniwersytet realizuje projekt "Lepszy start absolwentów kierunków technicznych,  matematycznych i przyrodniczych", od 1 marca 2010 do 31 sierpnia 2015 roku. W jego ramach zaplanowano szereg działań wspierających absolwentów tych kierunków.

Jeśli jesteś studentem fizyki,  informatyki, matematyki, edukacji techniczno-informatycznej, biologii, biotechnologii, ochrony środowiska, geografii to te informacje są dla Ciebie!

Na początek proponujemy Wam:

udział w zajęciach wyrównawczych z matematyki i fizyki

zajęcia przeznaczone są dla studentów I roku studiów stacjonarnych i niestacjonarnych

Informacje i zapisy:
Instytut Matematyki, Teresa Przybysz
Plac Weyssenhoffa 11
e-mail: lepszystart.ukw@interia.pl

w załączniku plany zajęć z fizyki i matematyki dla poszczególnych kierunków!

dyżur doradcy zawodowego

Nie wiesz jak profesjonalnie i poprawnie sformułować CV, list motywacyjny?

Chcesz dowiedzieć się w jaki sposób możesz podnieść swoje  kwalifikacje?
Zastanawiasz się jak skutecznie zaplanować ścieżkę rozwoju osobistego?
Chciałbyś dowiedzieć się jak dobrze wypaść w rozmowie z pracodawcą?

Na te pytania i wiele innych uzyskasz odpowiedź w trakcie spotkania z DORADCĄ ZAWODOWYM.

Spotkania odbywają się w każdy czwartek w godzinach: 10.00-16.00 w sali 120 przy ul. Weyssenhoffa 11 (budynek UKW).

Zapisy w Biurze Karier UKW:

• e-mailowo biurokarier@ukw.edu.pl
  • telefonicznie 52 321 61 91, w. 57
  • osobiście Biuro Karier, ul. Powstańców Wlkp. 2/23

Zapisując się na dyżur prosimy o podanie następujacych informacji:

• imię i nazwisko,
  • kierunek i rok studiów,
  • kontakt (e-mail, nr telefonu)
  • wybór terminu

Zapraszamy!!!

Dyżury i zajęcia wyrównawcze z matematyki i fizyki organizowane są w ramach projektu "Lepszy start absolwentów kierunków technicznych, matematycznych i przyrodniczych" realizowanego przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w ramach Priorytetu IV. Szkolnictwo wyższe i nauka.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.