Wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta - tylko dla pierwszych roczników!

UWAGA STUDENCI!

Osoby, które zostały przyjęte na pierwszy rok studiów do 13 sierpnia mogą składać wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenckim.

Formularze podań o przyznanie miejsca w DOMU STUDENTA należy pobierać z internetu www.ukw.edu.pl /Studenci, Akademiki, druki, wnioski/ druki wniosków i składać w Dziale Spraw Studenckich przy ul. Łużyckiej 24 , pokój nr 1 i 2.

Do podania należy dołączyć:

1. Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodach* rodziców za rok 2009;
  2. Zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodach* studenta za rok 2009;
  3. Dla rodzeństwa pełnoletniego, ale pozostającego we wspólnym gospodarstwie - zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodach* za rok 2009;
    Zaświadczenie ze szkoły/uczelni o nauce rodzeństwa (rodzeństwo w wieku do 7-miu lat - kserokopia aktu urodzenia);
  4. Sądowa decyzja w sprawie rozwodowej;
  5. Sądowa decyzja o zasądzeniu alimentów;
  6. Rolnicy składają zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o osiągniętych dochodach* w 2009 roku oraz dołączają zaświadczenie z Urzędu Gminy o dochodowości rocznej gospodarstwa w roku 2009;
  7. Aktualnie bezrobotni składają zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o dochodach* za 2009 rok oraz dołączają zaświadczenie z Urzędu Pracy o pobieranym (niepobieranym) zasiłku.

* dochody netto

Dla studentów przyjętych na I rok studiów termin składania wniosków upływa 13 sierpnia 2010 r.