WySTARTuj ze swoim biznesem! Otwarte spotkanie Start-up Bydgoszcz Tour [06.03.2025]

Zapraszamy studentów, pracowników uniwersytetu oraz wszystkich, którzy są zainteresowani własnym biznesem na otwarte spotkanie „Start-up Bydgoszcz Tour”.
Podczas spotkania dowiesz się: jak zacząć i jakich błędów unikać, na co zwrócić uwagę w prowadzeniu własnej firmy, skąd finansować pomysły na rozwój firmy, poznasz historie ciekawych start-upów.
Wystąpią:
- Waldemar Wiśniewski - Sen o własnym biznesie, ale jak zacząć i skąd wziąć pomysł?
Przedsiębiorca, pasjonat nowoczesnych technologii, konsultant w zakresie oceny i projektowania innowacji, pozyskiwania finansowania, edukator i networker. - dr Maciej Górecki - Projektowanie biznesu w metodologii Lean Startup
zawodowo odpowiedzialny za działania wspierające przedsiębiorców, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości. - Konrad Komnata - Jak pomysł przekształcić w produkt, by osiągnąć sukces?
przedsiębiorca, wynalazca, programista, naukowiec, inwestor, tworzy oprogramowanie dla healthcare i wdraża AI w projektach.
Spotkanie odbędzie 6 marca 2025 r. w Bibliotece UKW, przy ul. Szymanowskiego 3 w godz. 10-12.
Za zgodą Pani Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia studenci obecni na spotkaniu otrzymają zaświadczenia usprawiedliwiające nieobecność na zajęciach.
Chętni będą mogli zapisać się na kolejne, bezpłatne warsztaty z zakładania własnej firmy. Szczegóły zostaną podane na spotkaniu.
Organizatorzy wydarzenia:
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego we współpracy z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego.
Partnerzy wydarzenia:
Fundacja Pamtec, Nivalit, Duexo Waldemar Wiśniewski.