Uśmiech piłką malowany - przyłącz się do akcji!

Akademicki Krąg Instruktorski ZHP im. Janusza Korczaka przy UKW organizuje akcję „Uśmiech piłką malowany”. To bardzo proste i ty tez możesz pomóc, przyłącz się. Zbieramy piłki i pieniądze na ich zakup dla dzieci, które ich nie mają. Piłki dostaną dzieci, które najbardziej tego potrzebują: podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bydgoszczy oraz Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koronowie.

Akcja zaczyna się 8 maja i potrwa do 16 maja 2010.
Zbiórkę przeprowadzą wolontariusze na terenie miasta oraz dodatkowo w budynkach Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego:

• ul. Chodkiewicza 30
  • ul. Grabowa 2
  • ul. Mińska 15
  • ul. Przemysłowa 34
  • ul. Staffa 1
  • ul. Weysenhoffa 11

Dzieci otrzymają piłki z okazji Dnia Dziecka. Chcemy podarować UŚMIECH dzieciom, które nie mają wiele okazji do radosnego przeżywania dzieciństwa, a które z pewnością ucieszy własna piłka. Liczymy na wsparcie naszej akcji!

Akcja odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta, Komendanta Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP i Rektora UKW. Patronat medialny: Radio PiK i TVP Bydgoszcz.