Debata: Ocena reformy szkolnictwa wyższego - już dziś

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego UTP, Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz Koło Naukowe Prawo i Społeczeństwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego zapraszają na panel dyskusyjny, który  odbędzie się 25 maja 2010 (wtorek) w godz. 11.30-14.00 w Auli B1 Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy przy Al. Prof. S. Kaliskiego 7.

Temat: Ocena reformy szkolnictwa wyższego.
Szykują się zmiany: autonomia uczelni, opłaty za studia, jawne obrony. Przyjdź na debatę i dowiedz się co to dla ciebie oznacza!

W trakcie panelu dyskusyjnego zostaną poruszone kwestie dotyczące treści reformy szkolnictwa wyższego. Do dyskusji oraz przedstawienia swoich opinii i stanowisk zostali zaproszeni: przedstawiciele władz rektorskich bydgoskich uczelni, reprezentanci Samorządów Studenckich i Niezależnego Zrzeszenie Studentów, a także przedstawicieli kujawsko – pomorskiego środowiska politycznego.

PLAN DEBATY

• 11.30 Otwarcie spotkania
  • 11.45 Prezentacja reformy MNiSW
  • 12.00 Panel dyskusyjny
  • 13.40 Pytania do prelegentów i gospodarzy spotkania od publiczności
  • 14.00 Zakończenie spotkania

Moderatorami debaty są Karol Stężała i Maciej Suszek.

Serdecznie zapraszamy!