BOSS After Party

Bydgoskie Studenckie Forum Business Centre Club i klub Papagayo zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy w latynoskich rytmach.

Impreza odbędzie się 1 czerwca (wtorek) w nowo otwartym klubie Papagayo, przy ulicy  Rupniewskiego 10 (budynek BLM). Nazwą nawiązuje ona do Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, który w tym roku odbywał się w dniach 22-25 marca na czterech bydgoskich uczelniach. Organizowane podczas festiwalu certyfikowane szkolenia i wykłady były kierowane do wszystkich, którzy myślą o własnym biznesie.

Tym razem spotkanie będzie mieć czysto rozrywkowy charakter, a sale warsztatowe
i wykładowe zastąpione zostaną przez ekskluzywne wnętrza fordońskiego klubu Papagayo. Podczas imprezy, na hasło „BOSS After Party”, czekają na gości promocje przy barze.

Odwiedź nas w nowym, niepowtarzalnym bydgoskim klubie, poznaj wielu ciekawych ludzi i baw się w takt południowych rytmów.