ERASMUS dla pracowników UKW w roku akademickim 2010/2011

Do końca września pracownicy naukowo-dydaktyczni oraz administracyjni mogą się zgłosić na wyjazd szkoleniowy w ramach ERASMUSA.

Aby przystąpić do rekrutacji  należy dostarczyć do 30 września 2010 r. do Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus lub Biura Współpracy Międzynarodowej formularz zgłoszeniowy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA WYJAZD W RAMACH PROGRAMU LLP ERASMUS

Oferujemy:

• stypendium z budżetu Programu Erasmus;
  • tygodniowy pobyt/ minimum 5 godzin zajęć dydaktycznych;
  • Szkolenie/wizytę studyjną w partnerskiej uczelni, przedsiębiorstwie, placówce badawczej lub organizacji.

Wyjazdy z programu Erasmus są dobrą okazją do sprawdzenia i doskonalenia własnych kompetencji, umożliwiają nawiązanie nowych kontaktów o charakterze naukowo-dydaktycznym oraz inicjowanie interesującej współpracy z zagranicznymi uczelniami lub innymi instytucjami.

Więcej informacji na temat możliwości udziału w Programie,formularze zgłoszeniowe, lista uczelni partnerskich UKW oraz obszary wymiany wykładowców na stronie:

www.erasmus.ukw.edu.pl

(w zakładkach: Dla pracowników  oraz Uczelnie partnerskie)

Szczegółowe informacje można uzyskać również w Biurze Współpracy Międzynarodowej lub u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus