Zapisz się na studia już dzisiaj! Masz czas do 2. lipca

Trwa rekrutacja na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Nie czekaj na ostatnią chwilę! Wejdź na stronę www.rekrutacja.ukw.edu.pl już dzisiaj i rozpocznij studia na wymarzonym kierunku.

W naszej ofercie znajdziesz m.in: studia lingwistyczne, studia z zakresu psychologii (jedyne w regionie!), studia inżynierskie (w tym: informatyka, mechatronika z projektu unijnego oraz nowość!: od roku akademickiego 2010/2011 inżyniera materiałowa oraz inżynieria dla bezpieczeństwa. Ponadto: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, biologia, biotechnologia, turystyka i rekreacja i wiele innych.

Wśród naszej oferty:

• 29 kierunków stacjonarnych pierwszego stopnia,
  • 28 kierunków niestacjonarnych pierwszego stopnia,
  • 15 kierunków stacjonarnych drugiego stopnia,
  • 14 kierunków niestacjonarnych drugiego stopnia,
  • studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia (stacjonarne i niestacjonarne).6 kierunków studiów trzeciego stopnia

Pełną ofertę Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego znajdziecie tutaj: www.rekrutacja.ukw.edu.pl