Drugie nabory na UKW - rekrutacja na studia stacjonarne trwa!

Kandydacie, nadal masz szansę studiować w trybie stacjonarnym. Masz czas do 25 lipca na wypełnienie ankiety oraz dokonanie opłaty rekrutacyjnej. Wejdź na stronę www.rekrutacja.ukw.edu.pl i zapisz się na wybrany kierunek studiów.

Ponawiamy rekrutację na następujące kierunki studiów stacjonarnych:

Wydział Administracji i Nauk Społecznych

• Filozofia
  • Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo

Wydział Humanistyczny

• Filologia sp. lingwistyka stosowana j. niemiecki z j. rosyjskim (rekrutacja dla tego kierunku odbywa się według harmonogramu studiów II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych oraz studiów I stopnia niestacjonarnych czyli do 2 września)
  • Filologia sp. filologia rosyjska (bez znajomości rosyjskiego)
  • Filologia sp. filologia rosyjska (ze znajomością rosyjskiego) (rekrutacja dla tego kierunku odbywa się według harmonogramu studiów II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych oraz studiów I stopnia niestacjonarnych czyli do 2 września)
  • Filologia polska
  • Filologia polska sp. nauczycielska i spec. dodatkowa  - historia
  • Historia sp. nauczycielska
  • Ochrona dóbr kultury
  • Politologia

Wydział Matematyki, Fizyki i Techniki

• Edukacja techniczno-informatyczna
  • Fizyka
  • Informatyka
  • Inżynieria bezpieczeństwa
  • Inżynieria materiałowa
  • Matematyka

Wydział Nauk Przyrodniczych

• Ochrona środowiska

Wydział Pedagogiki i Psychologii

• Pedagogika sp. doradztwo zawodowe i rehabilitacyjne
  • Pedagogika sp. edukacja dla bezpieczeństwa i nauczanie historii

Harmonogram drugiego naboru

• Od 20 do 25 lipca rejestracja na stronie internetowej (wypełnienie ankiety rejestracyjnej, wybranie kierunku oraz dokonanie opłaty rekrutacyjnej)
  • Do godz. 15.00 dnia 26 lipca czekamy na dowody wpłaty (można je wysłać mailem na adres: rekrutacja@ukw.edu.pl, faxem pod numer 52 34 19 160 lub przynieść osobiście do Biura Rekrutacji, ul Chodkiewicza 30, pokój nr 1)
  • 27 lipca W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH - ogłosimy wyniki (w koncie kandydata w lewym menu „wyniki” ujrzysz status: wstępna kwalifikacja lub lista rezerwowa). Jeśli Twój status to wstępna kwalifikacja, przynieś dokumenty, będziesz studentem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.
  • Od 28 do 29 lipca W GODZINACH 10.00-15.00 - czas na przynoszenie dokumentów.

Apelujemy o dostarczanie dokumentów osobiście lub przez zaufaną osobę do 29 lipca!  Przesyłanie dokumentów pocztą powoduje opóźnienia i tym samym blokowanie miejsca kandydatom, którzy mogliby rozpocząć studia.