Otwarty konkurs o stypendium naukowe dla studentów - rozmowy kwalifikacyjne

Otwarty konkurs o stypendium naukowe dla studenta zaangażowanego w prace w ramach projektu 'Towards the reduction of computing cost and the increase of investigated systems size: Generation and modification of medium-size basis sets for energy, and electric, magnetic and optical property calculations in isolated and interacting systems' (HOMING PLUS/2010-1/2).

Konkurs skierowany jest do studentów pierwszego roku dwuletnich uzupełniających studiów magisterskich na kierunku Matematyka, planujących złożenie pracy magisterskiej z matematyki w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w semestrze letnim roku akademickiego 2011/2012.

Stypendium naukowe w wysokości 1000 PLN miesięcznie przyznane zostanie na okres 13 miesięcy (marzec 2011-czerwiec 2011 oraz październik 2011-czerwiec 2012) jednej osobie wyłonionej w trybie konkursowym. Student, któremu zostanie przyznane stypendium, będzie zaangażowany w prace nad projektem realizując pracę magisterską pod kierunkiem dr Angeliki Baranowskiej.

Kandydaci przystępujący do konkursu mogą składać wnioski za pośrednictwem poczty elektronicznej w przeciągu 30 dni od ogłoszenia konkursu. Adres e-mail, na który należy wysłać wniosek konkursowy: angelika.baranowska@ukw.edu.pl Termin składnia dokumentów upływa 21. października 2010 roku o godz. 16.00.

Rozmowy rekrutacyjne:

Rozmowy rekrutacyjne odbędą się 22 października, od godz. 14.30. Dokładna informacja o godzinie spotkania z każdym z kandydatów zostanie przesłana drogą elektroniczną. Rozmowa z każdym z kandydatów jest planowana na około 15 minut.

Przystępując do rozmowy kwalifikacyjnej należy przedstawić komisji komplet dokumentów złożonych wcześniej drogą elektroniczną. Komisja zatrzymuje dokumenty jako dowód przeprowadzonej procedury rekrutacyjnej.