Inauguracja roku akademickiego 2010/2011

Rektor i Senat Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy mają zaszczyt zaprosić studentów i pracowników na inaugurację roku akademickiego 2010/2011.
Uroczystość odbędzie się 8 października 2010 r. o godz. 12.00 w Filharmonii Pomorskiej przy ul. A. Szwalbego 6 w Bydgoszczy.

Program inauguracji:

• Hymn państwowy
  • Otwarcie uroczystości i wystąpienie  JM Rektora prof. dra hab. inż. Józefa Kubika
  • Gaude Mater Polonia
  • Immatrykulacja studentów z pierwszych roczników
  • Wykład inauguracyjny  dr hab. Wojciech Przybylski, prof. nadzw., Humanistyczno-społeczne wartości wychowania fizycznego i sportu
  • Wystąpienia okolicznościowe
  • Wystąpienie Przewodniczącego Samorządu Studenckiego Michała Ratajczaka
  • Wręczenie odznaczeń i wyróżnień
  • Wręczenie nagród i wyróżnień dla najlepszych absolwentów oraz wyróżniających się studentów
  • Gaudeamus igitur
  • Chór Akademicki oraz Soliści Instytutu Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

Zapraszamy na Mszę Święta w intencji studentów oraz pracowników Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w niedzielę 10 października 2010 r. na godzinę 13.00. Msza odbędzie się w Bazylice św. Wincentego á Paulo (Aleje Ossolińskich 2, Bydgoszcz).

• koncelebra i homilia: JE Ks. Biskup dr Jan Tyrawa Ordynariusz Diecezji Bydgoskiej
  • oprawa muzyczna: Chór Akademicki oraz Soliści Instytutu Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego

UWAGA!

Z okazji inauguracji roku akademickiego w piątek od godziny 11 do końa dnia obowiązują godziny rektorskie dla wszystkich studentów studiów stacjonarnych.