Zostań Twarzą UKW!

Studentko, Studencie,

Jeśli chcesz stać się jedną z twarzy naszej uczelni, tworzyć razem z nami wizerunek Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, przeżyć wspaniałą przygodę, zgłoś się do nas i przyślij swoje zdjęcia.

Twoje zdjęcia pojawią się w materiałach promujących UKW.

Warunki udziału:

• przesłanie e-mailem na adres promocja@ukw.edu.pl swojego zgłoszenia, które powinno zawierać:
  • imię i nazwisko, kierunek i rok studiów;
  • telefon kontaktowy;
  • zdjęcia (2 do 5), prezentujące ciebie, twarz i sylwetkę. Bardzo prosimy o nie przesyłanie zdjęć zasłaniających twarz (czapka, kapelusz, okulary).

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 27 października, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy ich na zdjęcia próbne.

Wszystkie osoby, które zostaną twarzami UKW będą zobligowane do podpisania zgody na publikację swojego wizerunku w materiałach promocyjnych uczelni.