Sprawdź OFFerty, znajdź pracę! Już dziś w hali Łuczniczka!

Chcesz znaleźć pracę? Szukasz informacji o lokalnym rynku pracy? Już nie szukaj! Przyjdź 21 października na Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2010 do  Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej  59.

Będą czekały na Ciebie ciekawe oferty pracy, praktyk, staży. Porozmawiaj z pracodawcą osobiście i dowiedz się jakie oczekiwania musisz spełnić. Zaczynamy o 10.00!

TPiPP OFFerty są okazją dla studentów, absolwentów i innych osób poszukujących pracy na uzyskanie zatrudnienia, dają szansę na zdobycie praktyk i staży. Ułatwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami z regionu a tym samym przybliżają poszukującym pracy oczekiwania pracodawców z  lokalnego rynku pracy.

Motto tegorocznej edycji OFFert brzmi: "Stres - lepiej oswoić niż się go bać".
Targom towarzyszyć będzie wiele atrakcji, takich jak: wykłady, warsztaty, spotkania, pokazy, konkursy. W tym roku dotyczyć będą właśnie szeroko rozumianego zagadnienia stresu oraz sposobów radzenia sobie z nim. Stres oswajać będziemy dzięki radom psychologa z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, psychologa z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, studentów fizjoterapii, a nawet trenerów publicznego przemawiania czy instruktorów pilates. Doradcy zawodowi i inni specjaliści rynku pracy pomogą określić cele zawodowe i podpowiedzą jak je osiągnąć.

Na warsztaty i wykłady obowiązują zapisy (Biuro Karier UTP – tel. 52 374 94 25, e-mail: biurokarier@utp.edu.pl).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.offerty.byd.pl lub
do kontaktu z biurem organizacyjnym Targów – Biurem Karier Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego – pod adresem e-mail biurokarier@ukw.edu.pl lub offerty@op.pl