OFFerty 2010 już za nami

21 października 2010 w hali Łuczniczka odbyła się piąta edycja Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2010. Motto tegorocznej edycji OFFert to "Stres - lepiej oswoić niż się go bać".
TPiPP OFFerty są okazją dla studentów, absolwentów i innych osób poszukujących pracy na uzyskanie zatrudnienia, dają szansę na znalezienie praktyk i staży. Ułatwiają bezpośredni kontakt z pracodawcami z regionu a tym samym przybliżają poszukującym pracy oczekiwania pracodawców z  lokalnego rynku pracy.

Tegorocznym Targom towarzyszyło wiele atrakcji, takich jak: wykłady, warsztaty, spotkania, pokazy, konkursy. Tym razem dotyczyły one właśnie szeroko rozumianego zagadnienia stresu oraz sposobów radzenia sobie z nim. Stres można było oswajać m.in. dzięki radom psychologa z Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego, studentów fizjoterapii, trenerów publicznego przemawiania czy instruktorów pilates.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na najlepszego Wystawcę Targów Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2010 wygrał Wojewódzki Sztab Wojskowy. Drugie miejsce zajęło Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotnicze Hufce Pracy  w Bydgoszczy, trzecie miejsce zajęła firma pracuj.pl.

Zwycięzcom gratulujemy!!!
Więcej informacji o Targach znajdziecie na stronie www.offerty.byd.pl

Zapraszamy i  do zobaczenia w przyszłym roku!