Spin-off biznesowa szansa dla studentów i doktorantów - zapraszamy na konferencję

Studenci i doktoranci!

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Spin-off - biznesowa szansa dla studentów i doktorantów", której organizatorem jest Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży. Głównym celem konferencji jest przedstawienie studentom i doktorantom uczelni regionu możliwości połączenia sfer nauki i biznesu poprzez podjęcie działalności gospodarczej typu spin-off.

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Najważniejsze informacje:

• termin: 17 listopada 2010 r.
  • godziny: 10.00-13:00
  • miejsce: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ul. Przemysłowa 34, s. 116

Zapewniamy:

• prelekcje specjalistów - praktyków w tematyce zakładania/prowadzenia działalności gospodarczej typu spin-off
  • materiały konferencyjne - dla pierwszych 70 osób na pendrive (2GB)
  • gadżety informacyjne i reklamowe
  • lunch

Już dzisiaj zarezerwuj miejsce uczestnika konferencji! Pobierz formularz zgłoszeniowy ze strony projektu www.spinka.com.pl, wypełnij i odeślij na adres spinka@ecwm.org.pl .

W razie jakichkolwiek pytań informacji udziela Joanna Karczewska, akarczewska@ecwm.org.pl 56/652-22-40 wew. 30.

Zapraszamy!

Masz pomysł na biznes? Weź udział w konkursie!

Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży pragnie zaprosić wszystkich studentów i doktorantów z uczelni województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie pod nazwą:

„Spin-off szansą dla studentów i doktorantów – konkurs na najlepszy pomysł na biznes w województwie kujawsko-pomorskim”

Celem Konkursu jest promocja postaw przedsiębiorczych i innowacyjnych wśród studentów i doktorantów poprzez nagrodzenie autorów najlepszych pomysłów na biznes. W konkursie mogą wziąć udział studenci pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia studiujący na uczelniach wyższych województwa kujawsko-pomorskiego. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać pracę „Pomysł na biznes”, w terminie do 25.11.2010, zgodnie z zamieszczonym wzorem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie projektu www.spinka.com.pl
Na tejże stronie można znaleźć formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin konkursu.

Do wygrania nagrody rzeczowe o łącznej wartości 3700,00 zł!

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!