Innowatorzy - przyjdź na spotkanie informacyjne

Zapraszamy na spotkanie informacyjne nt. projektu „Program transferu innowacji do biznesu – Innowatorzy”. Spotkanie odbędzie się 28 października (czwartek) o godzinie 13.00 oraz 13.30 w  budynku Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ulicy Chodkiewicza 30, sala 156.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości działający przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego zaprasza studentów i doktorantów (12 miesięcy od daty ukończenia studiów), pracowników naukowych wszystkich kujawsko-pomorskich uczelni i jednostek naukowo-badawczych do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. projektu „Program transferu innowacji do biznesu – Innowatorzy”

„Program transferu innowacji do biznesu - Innowatorzy” kompleksowo przygotowuje do prowadzenia działalności gospodarczej młodych, kreatywnych Polaków. Program przyczynia się do zmiany mentalności środowiska akademickiego w stosunku do możliwości prowadzenia biznesu w oparciu o komercjalizację wiedzy.
Wśród uczestników program zwiększa świadomość z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej typu spin off lub spin out. W ten sposób nie tylko podnosi się poziom i jakość wykształcenia społeczeństwa oraz powiązanie go z rynkiem pracy, ale również następuje zwiększenie konkurencyjności województwa kujawsko-pomorskiego.
W Projekcie szukamy kreatywnych pomysłów na biznes lub produkt. Najlepszym oferujemy wsparcie szkoleniowo – doradcze, dzięki któremu nauczymy Cię jak stać się biznesmenem i jak zarabiać miliony. Weź udział w programie Innowatorzy i spełnij swój American Dream.

Podczas spotkania przedstawione zostaną dokładnie założenia projektu oraz możliwości uczestnictwa w poszczególnych inicjatywach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Kontakt do Koordynatora AIP UKW:
Agnieszka Jaśkiewicz
agnieszka.jaskiewicz@inkubatory.pl