Rodzina wobec wyzwań współczesności

W dniach 19-20 listopada 2010 r. na terenie Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pod patronatem JM Rektora UKW prof. Józefa Kubika oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza, odbędzie się I Interdyscyplinarna Konferencja Doktorantów "Rodzina wobec wyzwań współczesności".

To szczególne wydarzenie zgromadzi koło 50 czynnych uczestników (doktorantów i młodych naukowców, reprezentujących psychologię, socjologię oraz pedagogikę) z całej Polski. Wezmą w nim udział również znakomicie goście - familiolodzy - Profesor Barbara Smolińska - Theiss, Profesor Mieczysław Plopa oraz Profesor Tomasz Szlendak, a także bydgoscy i toruńscy przedstawiciele nauk o człowieku. Do udziału biernego zaproszeni zostali również studenci. Podczas konferencji poza sesjami referatowymi odbędzie się również sesja plakatowa, dyskusja panelowa oraz warsztaty z zakresu komunikacji w rodzinie.

Zapraszamy do udziału w konferencji! Więcej informacji na stronie: www.wspolczesnarodzina.pl