Pokaz filmu "Symfonia życia"

Zapraszamy na pokaz niezwykłego filmu "Symfonia życia", który odbędzie się 1 grudnia o godz. 17.00 w Auli Mikotoksyn Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (ul. Chodkiewicza 30, budynek F). Film poprzedzony będzie słowem wstępnym przygotowanym przez Koło Naukowe Studentów Muzyki. Wstęp: 3 zł.

Całkowity dochód z biletów zostanie przeznaczony na leczenie Andrzeja w ramach akcji Gramy dla Andrzeja.

Symfonia życia, reż. Stephen Herek
Pewien muzyk podejmuje pracę jako nauczyciel w szkole średniej - i marzy o napisaniu wielkiej symfonii, dzieła swojego życia. W pracy pedagogicznej stosuje metody niekonwencjonalne, dzięki czemu potrafi wzbudzić zainteresowanie wśród swych podopiecznych. Odtwórca głównej roli Richard Dreyfuss otrzymał nominację do Oscara.

Zapraszamy!