Weź udział w konkursie o Kazimierzu Wielkim

Drogi Uczniu,
Interesujesz się historią, a postać króla Kazimierza Wielkiego, patrona naszego Uniwersytetu i czasy w których żył, nie są ci obce?! To może być właśnie twoja szansa, zgłoś się do udziału w naszym Konkursie. Wystarczy przesłać do nas zgłoszenie, masz czas do 7 stycznia 2011 r.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, składa się z 3 etapów:

• eliminacji szkolnych – 12 stycznia 2011
  • eliminacji międzyszkolnych – 2 marca 2011
  • oraz finału, do którego zostaną zakwalifikowani najlepsi uczestnicy – 13 kwietnia 2011.

Udział w konkursie to świetna okazja do zgłębienia wiedzy, odkrycia nowych pasji, ale również zdobycia cennych nagród! Zwycięzca otrzyma indeks na wybrany przez siebie kierunek (administracja, filologia polska, historia, kulturoznawstwo, ochrona dóbr kultury, politologia, stosunki międzynarodowe),  nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. złotych oraz cenne nagrody rzeczowe, także finaliści zostaną nagrodzeni.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia szkoły drogą pocztową do 7 stycznia 2011  r.:
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach
ul. Przemysłowa 34
lub elektronicznie: zgloszeniakonkurs@wp.pl
Więcej informacji na stronie www.konkurs.ukw.edu.pl