Zaprojektuj logo Leonardo da Vinci - konkurs!

Kierownik projektu – dr Aleksandra Błachnio (Instytut Psychologii) oraz Biuro Współpracy Międzynarodowej zapraszają wszystkich studentów do wzięcia udziału w konkursie na logo Projektu z programu Leonardo da Vinci – Transfer Innowacji:

pt. Internacjonalizacja i Mobilność w Programie Nauczania Internationalisation and Mobility in the students Curricula.

Praca konkursowa ma spełniać następujące warunki:

• działać jako symbol Projektu,
  • kolory logo winny być zgodne / nawiązujące do kolorystyki strony
    projektu -  w kolorach niebieskim, srebrnym i z akcentami żółtym,
  • być niepowtarzalna i oryginalna,
  • być niezależna od środka powielania (uniwersalna) i łatwo skalowalna,
  • zawierać dowolną kombinację „słów” i „rysunków”,
  • nadawać się do różnorodnego wykorzystania w dokumentacji Projektu,
  • być wykonana w technice komputerowej.

Pracę konkursową należy dostarczyć:

• w formie kolorowego wydruku na podkładzie formatu A4,
  • w wersji elektronicznej na płycie CD lub mailem w formacie JPG.
  • do pracy konkursowej należy dołaczyć formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie Biura Współpracy Międzynarodowej). Wersję elektroniczną pracy należy oznaczyć podając w nazwie pliku imię i nazwisko.

Konkurs został ogłoszony przez wszystkich partnerów Projektu. Zwycięskie logo stanie się oficjalnym znakiem graficznym Projektu i będzie wykorzystywane w jego dokumentacji. Autor otrzyma upominki rzeczowe związane z Projektem.

Prace prosimy nadsyłać na adres Biura Współpracy Międzynarodowej UKW lub mailowo: bwm@ukw.edu.pl.

Termin nadsyłania projektów to 15 grudnia 2010