Unicef na Gwiazdkę!

Studenci po raz kolejny zorganizowali akcję sprzedaży świątecznych gadżetów Unicef w ramach pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Akcja potrwa do 19 grudnia, w holu głównym przy Chodkiewicza 30.

Fundacja UNICEF od lat przy pomocy wielu uczelni w Polsce organizuje akcję "UNICEF na Gwiazdkę". Uzbierane pieniądze są wykorzystywane na: szczepienia milionów dzieci oraz kobiet w ciąży, budowę szkół, przygotowanie nauczycieli i materiałów umożliwiających edukację najmłodszych ofiar kryzysów humanitarnych i mieszkańców krajów rozwijających się. Biorąc udział w akcji, umożliwiacie także dostarczanie żywności i środków niezbędnych do przeżycia dzieciom, żyjącym w regionach dotkniętych głodem i nędzą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska, przy którym sprzedawane będą gadżety akcji "UNICEF na gwiazdkę".