Akcja: Gramy dla Andrzeja trwa!

Akcja  Gramy dla Andrzeja trwa! Studenci i wykładowcy Instytutu Edukacji Muzycznej zapraszają na cykl imprez i koncertów, z których całkowity dochód przeznaczony będzie na leczenie chorego kolegi. Andrzej jest studentem edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Instytucie Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wspaniały muzyk, student i przyjaciel, biorący czynny udział w wielu koncertach filharmonicznych, jako jeden z pierwszych tenorów chóru akademickiego UKW. Chcemy pomóc w jego leczeniu.
Kolejna impreza to:

• 27 stycznia 2011 r. (czwartek) koncert w Tabubarze przy ul. Wiatrakowej 1, start godz. 20.00 zagrają Enej (Olsztyn) i Mordercy P (Bydgoszcz); wstęp: 5 PLN. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie Andrzeja. Bilety do nabycia w dniu koncertu.

Więcej: www.gramydlaandrzeja.pl