Przedsiębiorczość akademicka - kierunek gospodarki jutra - spotkanie rekrutacyjne w Bydgoszczy

Wszystkim zainteresowanym przedstawiamy ofertę związaną z bezpłatnymi szkoleniami, które realizuje Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici  w ramach projektu unijnego "Przedsiębiorczość akademicka - kierunek gospodarki jutra". Chętnych i zmotywowanych kandydatów na uczestników szukamy wśród studentów, absolwentów, doktorantów oraz pracowników naukowych i naukowo-dydaktycznych (do rozdysponowania mamy łącznie 50 miejsc).

Szkolenia obejmują zagadnienia z zakresu transferu wiedzy naukowej do biznesu - składają się z trzech zróżnicowanych tematycznie modułów realizowanych łącznie podczas 96 godzin. Same szkolenia rozpoczną się pod koniec lutego. Tryb ich przeprowadzenia będzie zależał od preferencji wybranej grupy uczestników, z pewnością będzie dopasowany do zajęć/godzin pracy wszystkich osób biorących udział w projekcie.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE w Bydgoszczy już w piątek 4 lutego w godz. 11.00-14.00 w Budynku F Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 15, w sali nr 41. Zapraszamy serdecznie!

www.gospodarkajutra.eu