Studenci UKW biorą udział w bitwie na iPody

Dwuosobowa drużyna Braterstwo Stylu będzie reprezentować nasze miasto podczas Wielkiego Finału muzycznej bitwy na iPody. Maciej, student fizyki i Łukasz, student ETI,  Kosiccy zmierzą się z drużynami z innych miast już 11 lutego.
Braterstwo Stylu zdobyło największą ilość głosów publiczności podczas polskiej edycji Red Bull I-Battle.
Bydgoszczanie będą musieli stoczyć kolejne walki, tym razem w Zakopanem.  Bracia zmierzą się z reprezentantami Krakowa, Wrocławia, Sopotu, Białegostoku, Poznania, Szczecina i Lublina. W roli uczestników znajdą się także m.in.: Mistrz Europy w windsurfingu - Przemek Miarczyński, Prezydent Miasta Sopotu - Jacek Karnowski oraz snowboardziści: Wojtek Pająk i Jakub Honcz. W Wielkim Finale odbędą się cztery bitwy, podczas których każda z drużyn zaprezentuje muzyczne kawałki o maksymalnej długości półtorej minuty. Pojedynki odbywać się będą na zasadzie ,,utwór za utwór".

Trzymajmy kciuki za bydgoszczan! W Wielkim Finale zmierzą się już 11 lutego.