Jesteś przedsiębiorczy? Przyjdź na szkolenie!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów oraz absolwentów na szkolenie dotyczące istniejących możliwości (dofinansowania, instytucje wspierające, projekty, organizacje itd.), które wspierają osoby kreatywne, przedsiębiorcze, chcące się rozwijać, mające pomysł na siebie, pomysł na własną inicjatywę przedsiębiorczą, własny biznes.

Szkolenie odbędzie się 24.02. (czwartek), w godzinach 13:00 - 15:00, w Sali 129 budynku E (pawilon), przy ul. Chodkiewicza 30, w Bydgoszczy.

Program szkolenia:

1. Uciążliwa postawa mentalna- czym tak naprawdę są nasze największe przeszkody?
  2. Stereotypy dotyczące prowadzenia własnej firmy.
  3. Z czym zmaga się młody przedsiębiorca?
  4. Instytucje wspierające samozatrudnienie i promujące przedsiębiorczość.
  5. Wsparcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Metodyka

Szkolenie prowadzone będzie w oparciu o metody aktywizujące pracę grupową.

Informacje na temat zgłoszeń

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesyłanie informacji zawierającej:
imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu
Zgłoszenia prosimy przesyłać do 23.01 na adres: aip.ukw.bydgoszcz@gmail.com

Z uwagi na warsztatowy charakter zajęć i indywidualne podejście do oczekiwań uczestników szkolenie odbędzie się w małej grupie (ok. 15 osób), stąd decyduje kolejność zgłoszeń.