Zakładanie firmy z AIP - szkolenie

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich zainteresowanych między 18 a 30 rokiem życia na szkolenie informacyjne dotyczące postawy przedsiębiorczej oraz zakładania firmy przy wsparciu AIP.

CZAS I MIEJSCE:
Szkolenie odbędzie się 25.02 (piątek), w godzinach 11.00 – 14.30 w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, ul. Ogińskiego 16, sala 606 (VI piętro).

PROGRAM SZKOLENIA:

• Poznanie własnych predyspozycji ułatwiających działania przedsiębiorcze.
  • Stereotypy dotyczące prowadzenia własnej firmy.
  • Pomysł na własną.
  • Analiza SWOT wybranych pomysłów biznesowych – ćwiczenie praktyczne.
  • Praca z wnioskiem aplikacyjnym AIP – ćwiczenie praktyczne.
  • Instytucje wspierające samozatrudnienie i promujące przedsiębiorczość.
  • Wsparcie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

METODYKA
Szkolenie prowadzone będzie w oparciu o metody aktywizujące pracę grupową. Wykład stanowić będzie ok. 20% czasu trwania szkolenia.

INFORMACJE NA TEMAT ZGŁOSZEŃ:
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesyłanie informacji zawierającej:
imię i nazwisko, adres mailowy, numer telefonu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 24.02 na adres: aip.ukw.bydgoszcz@gmail.com.

Z uwagi na warsztatowy charakter zajęć i indywidualne podejście do oczekiwań uczestników szkolenie odbędzie się w małej grupie (ok. 10 osób), stąd decyduje kolejność zgłoszeń.