Bal inżyniera - czyli tańce ścisłowców

Z roku na rok w naszym mieście, zarówno na uczelniach publicznych jak i prywatnych przybywa studentów kierunków inżynierskich oraz technicznych. Na mapie bydgoskich lokali studenckich widnieje kilkanaście pozycji, ale czy też zauważyliście, że brakuje lokalu typowo dla umysłów ścisłych, czyli osób którzy świat postrzegają zupełnie inaczej ;-) ?

Jako jeden z milowych kroków w drodze do integracji społeczności studenckiej ukierunkowanych na nauki techniczne, proponujemy cykliczną coroczną imprezę: BAL INŻYNIERA

Serdecznie zapraszam na pierwszą edycję tego wydarzenia w przedostatni wtorek karnawału 1 marca 2011, od godziny 21:00. Na potrzeby integracji wynajęta została sala lokalu Kubryk Pod Pokładem na ulicy Podwale 3 w Bydgoszczy.

W planie imprezy oprócz dobrej zabawy w oprawie DJ-skiej, przewidziany jest występ studenckiego zespołu. Patronat Honorowy nad imprezą objął Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki UKW

Impreza zamknięta, biletowana

• koszt 10 zł (od osoby)
  • w przedsprzedaży 7 zł (od osoby)

IMPREZA TYLKO DLA STUDENTÓW KIERUNKÓW ŚCISŁYCH (W TYM INŻYNIERSKICH)

wszelkie pytania proszę kierować do organizatora
Grzegorz Czeczot - 697945330, 792945330
g.czeczot@gmail.com

Bilety dostępne od jutra od 10:00 w okolicach ul Chodkiewicza!