Potrzeby użytkowników wczoraj i dziś

Koło Naukowe Bibliotekoznawców zaprasza na Ogólnopolską Konferencję  Studenckich Kół Bibliologicznych "Potrzeby użytkownika biblioteki wczoraj i dziś".
Konferencja odbędzie się 4 kwietnia 2011 roku w Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Konferencję podzielono na 6 sekcji tematycznych, podczas  których wystąpią zaproszeni goście.

• Zmieniający się użytkownik bibliotek
  • Specjalne grupy użytkowników bibliotek
  • Bibliotekarze i biblioteki w służbie czytelnikom
  • Patologie w bibliotekach
  • Działalność kół naukowych

Uczestnicy konferencji dowiedzą, jakie usługi świadczą biblioteki oraz poznają współczesne tendencje rozwoju czytelnictwa, m.in. jak rozwija się  E-czytelnictwo. Zapoznają się z potrzebami, wymaganiami a także z patologicznymi zachowaniami użytkowników bibliotek. Dodatkowo słuchacze zaznajomią się z bieżąca działalnością Kół Naukowych.

Szczegółowe informacje na stronie Koła Naukowego Bibliotekoznawców www.kinib.kolo.ukw.edu.pl oraz w załączonym programie konferencji.