Blaski i cienie pracy w aresztach śledczych i zakładach karnych

Blaski i cienie pracy w aresztach śledczych i zakładach karnych to kolejna konferencja organizowana przez Zakład Socjologii Wychowania i Resocjalizacji UKW, poświęcona szeroko pojętym problemom resocjalizacji. W tej odsłonie naukowcy i praktycy z wielu ośrodków w Polsce mówić będą m.in. o ideach resocjalizacji, problemach pracy w więziennictwie, dylematach etycznych jej poświęconych oraz programach reformy pracy penitencjarnej.

Wśród gości m.in. znani Państwu prof. Maria Szyszkowska, prof. Andrzej Bałandynowicz i prof. Bassam Aouil, Konferencja odbywa się w godz. 9.30 - 16.00 w Areszcie Śledczym , Wały Jagiellońskie 4. Podzielona jest na trzy sekcje, prowadzone przez prof. K . Marzec-Holkę i prof. B Urbana (sekcja I); prof. H Machela i prof. Z. Bartkowiaka (sekcja II) oraz prof. M. Szyszkowską i prof. S. Kowalika (sekcja III).

Więcej informacji o konferencji: zobacz