Targi kół naukowych

Targi Kół Naukowych

We wtorek 5 kwietnia, w godz. 10.00 - 12.00, przy ul. Chodkiewicza 30 (korytarz przy stanowiskach komputerowych Wydziału Matematyki, Fizyki i Techniki)  po raz pierwszy odbyły się Targi Kół Naukowych UKW. Była to  promocja działalności naukowej wśród braci studenckiej.

W targach udział wzięło łącznie 20 kół ze wszystkich wydziałów naszej Uczelni. Koła naukowe miały możliwość przedstawienia celu swojej działalności, podzielenia się swoimi zainteresowaniami, doświadczeniami oraz pokazania owoców tej aktywności. Dzięki temu studenci, którzy chcą poszerzać swoje pasje, mogli bezpośrednio zapoznać się z uczelnianymi organizacjami studenckimi, poznać zalety tej formy aktywności, przekonać się, że forma nauki prowadzona przez działalność różni się od nauki, prowadzonej na wykładach.