Cztery nagrody na IWIS 2019

W dniach 14-16 października 2019 r. wynalazki z UKW były prezentowane w przepięknych wnętrzach Politechniki Warszawskiej na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków (International Warsaw Invention Show - IWIS 2019).

Gala sportu akademickiego

Nowości wydawnicze - sierpień/wrzesień 2019

Zapraszamy do zapoznania się z książkami wydanymi nakładem Wydawcnitwa UKW w sierpniu i wrześniu br.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Narracje historyczne we współczesnym świecie

Szanowni Państwo!
zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Narracje historyczne we współczesnym świecie”. Konferencja odbędzie się 21 października 2019 roku w Bibliotece Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, ul. Karola Szymanowskiego 3, aula (I piętro) w Bydgoszczy.

Budynek UKW wejście główne

Prof. Rafał Zimny ekspertem w nowym programie TVP3 Bydgoszcz

„Języczek u wagi” – to nowy program emitowany przez bydgoski oddział TVP3, którego pierwszy odcinek będzie można zobaczyć we wtorek, 15 października o godz. 18:20. Ekspertem w tym programie będzie naukowiec z Wydziału Językoznawstwa UKW.

Akademia Przyszłości na UKW

Informacja dla studentów i doktorantów niepełnosprawnych

Informujemy, że studenci niepełnosprawni z I roku (studia pierwszego i drugiego stopnia oraz szkoły doktorskiej) powinni pilnie zgłaszać się do Działu ds. Osób z Niepełnosprawnościami celem dostarczenia kopii orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub dokumentu równoważnego (oryginał do wglądu) albo przesłać jego skan na adres e-mailowy DON (niepelnosprawni@ukw.edu.pl). W ten sposób możliwe będzie wcześniejsze zarejestrowanie Państwa w systemie USOS, co znacząco usprawni przyjmowanie wniosków stypendialnych.