Medal "Hereditas Saeculorum" dla dra hab. Marka Zielińskiego, prof. uczelni

7 września 2019 r. podczas uroczystości inauguracji Europejskich Dni Dziedzictwa w Toruniu dr hab. Marek Zieliński, prof. uczelni został wyróżniony przez marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego medalem "Hereditas Saeculorum" za rozległą działalność zawodową i społeczną na polu badań, popularyzacji i promocji dziedzictwa oraz w zakresie opieki nad zabytkami Chełmna.

Praca: Biuro Karier UKW

Rekrutacja na stanowisko doradcy zawodowego do Biura Karier Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Projektowanie uniwersalne - aktualizacja

Dyrektor NCBR zatwierdził zaktualizowany „Plan Działania na rok 2019” dla osi III PO WER (wersja 2019/5). Zmiany zostały wprowadzone 22 sierpnia br. w fiszce konkursu „Projektowanie uniwersalne”.

Wystawa malarstwa Joanny Stasiak w galerii Biblioteki UKW

Zapraszamy do Galerii Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na wystawę malarstwa Joanny Stasiak pt. Morze wewnętrzne.

Dwie gitary zabrzmią w Ogrodzie Botanicznym UKW

Ogród Botaniczny UKW serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Ogród pełen Kultury”. W czwartek, 5 września nasi goście będą mogli wysłuchać koncertu Wiesława " Marcysia" Marcysiaka i Juliusza "Yulo" Rafelda.