Student UKW Mistrzem Polski w judo

Student II roku wychowania fizycznego UKW Szymon Śmiegel po pięknych walkach (wszystkie zakończone przed czasem) zdobył Akademickie Mistrzostwo Polski w Judo w kategorii 60 kg.

Campus Studencki UKW

Zaczynacie studia od 1 października na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi tak, to znaczy że Campus Studencki UKW (2-7 września 2019, Łazy) jest dla Was.

Czasopisma naukowe UKW w wykazie MNiSW

Cztery czasopisma naukowe wydawane przez Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy znalazły się w wykazie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 31 lipca 2019 r.

Pamiętamy! 75. Rocznica Powstania Warszawskiego

1 sierpnia 2019 r. obchodzimy 75. rocznicę Powstania Warszawskiego. #Pamiętamy!

Praca - Dział Promocji UKW

Wyniki badań o zjawisku lifestreamingu

Dr Jolanta Jarczyńska z Instytutu Pedagogiki UKW zaprezentowała wyniki badań prowadzonych w bydgoskich szkołach średnich dotyczących ich obecności w sieci. Projekt: Zjawisko lifestreamingu jako droga do poszukiwania i konstruowania tożsamości młodych osób. Statusy tożsamościowe i style tożsamości młodych osób a nadmierne korzystanie przez nie z sieci społecznościowych był realizowany z grantu z Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii.