MOST czeka na Ciebie
Zostań twarzą UKW!

50/50  - 50 wywiadów na 50-lecie Uczelni

Z okazji trwającego jubileuszu 50-lecia Uczelni realizujemy cykl wywiadów z pracownikami i studentami naszej Uczelni. Co tydzień będziemy publikować nową rozmowę.

Kolejny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

6 kwietnia br. na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego odbył się etap wojewódzki XXXIV edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w województwie kujawsko-pomorskim. Wzięło w nim udział 48 z 51 zakwalifikowanych uczniów.

Wielka Zbiórka Książek w Bibliotece UKW

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego wspiera akcję V Wielkiej Zbiórki Książek, akcja trwa od 23 kwietnia do 26 maja.

Godziny rektorskie 25 kwietnia

Prorektor ds. Studenckich i Jakości Kształcenia, dr hab. Benedykt Odya, prof. uczelni ogłasza godziny rektorskie dnia 25 kwietnia br. do godz. 13.00.

Wyróżnienia dla 2 naukowców UKW od Prezydenta Bydgoszczy

Prezydent Miasta Bydgoszczy wyróżnił 2 pracowników naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Prof. dr hab. Yuriy Zorenko otrzymał Nagrodę Naukową Prezydenta Miasta, a dr hab. Jakub Lipski, stypendium dla wybitnych młodych naukowców.

Basen nieczynny

19 kwietnia (piątek) i 02 maja (czwartek) basen dla komercji będzie nieczynny.