Konkurs wiedzy o CSR dla studentów

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym CSR. Trwa 8. edycja Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR.

Matematyczne pejzaże... nowa wystawa w Bibliotece

Czy matematyka może mieć coś wspólnego z malarstwem? Jak się okazuje całkiem sporo, zapraszamy do Biblioteki UKW na wystawę malarstwa Włodzimierza Szparagi pt. Matematyczne pejzaże liczb pierwszych

Odbiór PIT-ów do 22 lutego dla nauczycieli akademickich

Przedłużamy czas odbioru PIT-ów dla nauczycieli akademickich! Odbiór PIT-11 do piątku 22 lutego!

Mistrzostwa UKW w futsalu mężczyzn

Trwają zapisy na kolejny sezon uczelnianych rozgrywek Mistrzostw UKW futsalu mężczyzn.

Ważna wygrana szczypiornistów AZS-u, będzie kolejna?

Ekipa AZS-u UKW pokonała w ostatni weekend Jezioraka Iławę 27:24. Kolejny mecz rozegra z zespołem z Gniewa i to bydgoszczanie są faworytem tego spotkania.

AZS UKW zmierzy się z Jeziorakiem

Bydgoscy szczypiorniści nie mogą zaliczyć początku nowego roku do udanych. Złą passę będą próbowali przerwać w najbliższą sobotę w pojedynku z Jeziorakiem Iława.

ePionier - spotkanie na UKW

W dniu 11.02.2019r. o godz. 11.00 w Sali Senatu UKW odbędzie się pierwsze spotkanie inicjatywne związane z aktywizacją naukowców z bydgoskich uczelni, w tym UKW, w kierunku udziału w rozwiązywaniu istotnych dla miasta i regionu problemów społeczno-gospodarczych.