Odbiór PIT-ów za rok 2018

Prosimy o zgłaszanie się do Działu Płac w okresie 06.02.2019 - 20.02.2019 po odbiór PIT-ów za rok 2018. Pracownicy Szkoły ISoB proszeni są o odbiór PIT-ów w sekretariacie szkoły.

Praca: Dział Inwestycji, Remontów i Eksploatacji

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje do pracy inspektora nadzoru robót budowlanych oraz konserwatorów w Dziale Inwestycji, Remontów i Eksploatacji. CV prosimy składać do 1 marca 2019 r.

Praca w Dziale Współpracy Społeczno-Gospodarczej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zatrudni specjalistę ds. rozliczeń oraz asystenta ds. dokumentacji projektu.

Wyjedź na Erasmus+ - spotkanie informacyjne

21 lutego 2019 r. zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące wyjazdów na wymianę Erasmus +. Zapraszamy do Biblioteki UKW na godz. 13.30.

Instytut Geografii UKW będzie gościł na Dniach Przyrodnika Czwórki

7 lutego 2019 r. w ramach Dni Przyrodnika Czwórki pracownicy Instytutu Geografii UKW zaprezentują uczestnikom wykłady oraz ofertę edukacyjną Instytutu.

Rok 2019 Rokiem Matematyki

Rok 2019 został ogłoszony Rokiem Matematyki, Senat RP przyjął stosowną uchwałę 20 grudnia 2018 r. To ważna decyzja dla wszystkich matematyków, przypomina o zasługach tej dziedziny i podkreśla osiągnięcia polskich naukowców.

Szczypiorniści AZS-u wracają do gry

Po pięciotygodniowej przerwie AZS UKW Bydgoszcz wraca do ligowych rozgrywek. W najbliższą sobotę do grodu nad Brdą przyjeżdża USAR Kwidzyn.