Przeciwdziałanie Przemocy w Rodzinie - nowe studia podyplomowe

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty studiów podyplomowych na UKW - Przeciwdziałenie Przemocy w Rodzinie. Rekrutacja trwa do 31 stycznia.

Psychologia Sądowa i Mediacje - rusza rekrutacja na studia podyplomowe

Rusza rekrutację na kolejną edycję studiów podyplomowych Psychologia Sądowa i Mediacje. Zapisy trwają do 30 września br. Więcej informacji znajduje się na studiapodyplomowe.ukw.edu.pl.

Praca: Referent w Biurze Funduszy Europejskich

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko referenta w Biurze Funduszy Europejskich.

Citi dla studentów 8 stycznia

8 stycznia zapraszamy do zapoznania się z ofertą Citi skierowaną do studentów. Pracownicy banku przedstawią informacje dotyczące m.in. udziału w programie praktyk letnich, programach rozwojowych, a także oferty „pierwszej pracy”.

III Bal Uniwersytecki
 Życzenia świąteczne!

Wymiana akademicka Katedry Fizjologii i Toksykologii z Portugalią

Rozstrzygnięty został nabór wniosków w ramach programu wymiany bilateralnej naukowców pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Portugalską. W oparciu o rekomendację wspólnej komisji ds. wyboru projektów Dyrektor NAWA podjął decyzję o finansowaniu 10 spośród 51 złożonych wniosków. Z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy został złożony projekt pt.: „Indoor Air Quality and Public Health – the health implications of fungi and mycotoxins contamination of HVAC systems - Jakość powietrza w pomieszczeniach i zdrowie publiczne - konsekwencje zdrowotne skażenia systemów HVAC grzybami pleśniowymi i mikotoksynami”.

Noc Biologów 2019