Konferencja: O politycznych aspektach prawa dostępu do informacji publicznej

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową O politycznych aspektach prawa dostępu do informacji publicznej w Polsce i na świecie organizowaną przez Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, która odbędzie się 21 marca 2019 r. w Bibliotece UKW przy ul. Karola Szymanowskiego 3 w Bydgoszczy, w godzinach 10.00-17.00.

Kino Paragraf

Podsumowanie projektu Inkubator innowacyjności +

11 grudnia 2018 r. na uroczystym seminarium podsumowano projekt Inkubator innowacyjności + realizowany w konsorcjum UKW i UTP.

Praca: Zespół ds. Ewidencji i Inwentaryzacji

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego poszukuje 2 pracowników do Zespołu Samodzielnych Stanowisk ds. Ewidencji i Inwentaryzacji.

Konkurs - Aniołowie się radują

Zapraszamy do udziału w konkursie w III Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek Aniołowie się radują. Przesłuchania i koncert galowy 10 stycznia 2019 r.
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jest partnerem tego wydarzenia.

Z przyrodą za pan brat - kolejny sukces naszych pracowników

Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otrzyma ponad 600 tys. zł na realizację projektu: Z przyrodą za pan brat w ramach konkursu NCBiR POWR.03.01.00-IP.08-00-3MU/18. Projekt będzie realizowany w latach 2019-2021.

731 listów podczas Maratonu Amnesty International

W dniach 6-9 grudnia 2018 r. Samorząd Studencki UKW zorganizował Maraton Pisania Listów Amnesty International. Na UKW napisaliśmy 731 listów. W ten prosty sposób staramy się pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie.

Muzyczny Integracyjny Uniwersytet Dziecięcy dofinansowany przez NCBiR

Wydział Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy otrzyma ponad 700 tys. zł na realizację projektu: Muzyczny Integracyjny Uniwersytet Dziecięcy.

Międzynarodowe sympozjum pt. Where Jędrzej Śniadecki met Jan Czochralski...

Centrum Transferu Technologii i Innowacji UKW zaprasza na Międzynarodowe Sympozjum pt. Where Jędrzej Śniadecki met Jan Czochralski. From innovative high-tech to patents and business incubators, które odbędzie się w dniach 10–11.12.2018 r. w budynku Regionalnego Centrum Innowacyjności UTP w Bydgoszczy - sala Senatu C8 (Al. prof. S. Kaliskiego 7). Drugiego dnia Sympozjum w godz.10.00–13.40 odbędzie się wystawa posterów prezentujących granty przedwdrożeniowe z projektu pn. Inkubator innowacyjności+.