Praca: Kierownik projektu

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno - Gospodarczej na stanowiska związane z administracyjną obsługą realizacji projektu „Bezpieczeństwo łańcucha żywnościowego i żywność spersonalizowana”.

W niedzielę kolejny mecz bydgoskich szczypiornistów

Przed szczypiornistami AZS-u UKW kolejny pojedynek z wyżej notowanym rywalem. W niedzielę do Bydgoszczy przyjeżdża zespół KPR Gryfino.

III Bydgoskie spotkania psychologii z onkologią

16 listopada 2018 r. w godzinach 10.00-13.30 w Parku Aktywnej Rehabilitacji i Sportu w sali D (przy Centrum Onkologii) odbędzie się konferencja nt. Zachowań zdrowotnych pacjentów onkologicznych. Konferencja jest organizowana w ramach III Bydgoskich spotkań psychologii z onkologią. Organizatorami są Zakład Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Kino polskie wobec odzyskania niepodległości

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zaprasza na konferencję: 1918 - Kino polskie wobec odzyskania niepodległości. Odbędzie się ona w dniach 19-21 listopada 2018 r. w Bibliotece UKW.

Koncert Alexandra Ullmana w Copernicanum UKW

17 listopada 2018 r. (sobota) zapraszamy na nadzwyczajny recital z okazji 158. rocznicy urodzin I. J. Paderewskiego. O godz. 17.00 w auli Copernicanum wystąpi Alexander Ullman, laureat XI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Liszta w Utrechcie.

Konferencja o Ecole Moderne Celestyna Freineta

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Województwo Kujawsko-Pomorskie zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową z udziałem gości zagranicznych na temat: Konstruowanie pedagogiki zorientowanej na dziecko i jego rozwój - Ecole Moderne Celestyna Freineta, która odbędzie się 30 listopada - 1 grudnia 2018 roku.

Wyjazdy dla pracowników w ramach programu Erasmus +

Zapraszamy pracowników UKW do udziału w rekrutacji UZUPEŁNIAJĄCEJ na wyjazdy dydaktyczne, dydaktyczno-szkoleniowe lub szkoleniowe w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2018/19.

Targi Pracy OFFerty 2018

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego będzie organizatorem pierwszego spotkania branżowo-informacyjnego projektu „Laboratoria nauk technicznych i ścisłych dedykowane rozwojowi potencjału badawczego w zakresie innowacyjnych rozwiązań i technologii o kluczowym znaczeniu dla gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego’’ realizowanego w ramach Konsorcjum uczelni, w którego składzie znajdują się również Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy (Lider) oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.