Młodzi naukowcy na START - konkurs

Do 31 października 2018 r. młodzi naukowcy z całej Polski mogą ubiegać się o prestiżowe stypendium START przyznawane przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej.

Ogród Botaniczny UKW zaprasza na spacer krajobrazowy w ramach obchodów Dnia Krajobrazu

19 października 2018 r. zapraszamy do Ogrodu Botanicznego UKW w Bydgoszczy na spacer krajobrazowy Stary ogród botaniczny. Kolekcja drzew i krzewów w kształtowaniu krajobrazu przestrzeni miejskiej.

Praca: Dział Zamówień Publicznych

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ogłasza nabór na stanowisko specjalisty w Dziale Zamówień Publicznych.

Stypendia 2018/2019

Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich informuje, że w roku akademickim 2018/2019 logowanie na wszystkie typy stypendiów (rektora dla najlepszych studentów, socjalne, specjalne dla osób niepełnosprawnych) będzie odbywało się drogą elektroniczną w systemie USOSweb na stronie www.usosweb.ukw.edu.pl w dniach 18 października - 25 października 2018 roku.

Wykład: Pytanie o Ja. Józefa Tischnera poszukiwania istoty człowieka

Zakład Filozofii Wychowania i Edukacji Obywatelskiej UKW zaprasza na wykład dra Zbyszka Dymarskiego pod tytułem: Pytanie o Ja. Józefa Tischnera poszukiwania istoty człowieka. Wykład odbędzie się 16 października (wtorek) o godzinie 13.30 w sali obrad Rady Wydziału Pedagogiki i Psychologii w budynku głównym przy ul. J. K. Chodkiewicza 30.

Godziny rektorskie - 10.10.2018

Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Między zniewoleniem a niepodległością. Bydgoszcz w XX wieku

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową Między zniewoleniem a niepodległością. Bydgoszcz w XX wieku, która odbędzie się 10–11 października 2018 roku.