Dodatkowe punkty do stypendium naukowego

Biuro Karier UKW informuje, że studenci, którzy uczestniczyli w projekcie „Biuro Karier pomostem do kariery” lub zgłoszą się jeszcze do uczestnictwa w projekcie mają możliwość ubiegania się o dodatkowe punkty do stypendium naukowego. Szczegółowych informacji udziela Dział Rekrutacji i Spraw Studenckich.

Wystąpienie studentek UKW na Światowym Kongresie Naukowym

Studentki Psychologii, Marta Wojdat i Patrycja Janowska 16 czerwca 2018 roku wystąpiły w Centrum Kongresowym Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku z referatem naukowym w trakcie kongresu "HEALTH AND MARTIAL ARTS IN INTERDISCIPLINARY APPROAC".

Informacja dla studentów dotycząca kart obiegowych

Biuro Karier UKW informuje, że podpisuje karty obiegowe wyłącznie we wtorki i czwartki w godz. 8.00-15.00.

UKW na SciTech Impact'18

Uroczystość wręczenia dyplomów doktora habilitowanego oraz promocji doktorskich

20 czerwca 2018 r. o godz. 13.00 zapraszamy na uroczystość wręczenia dyplomów doktora habilitowanego oraz promocji doktorskich.