Każdy z nas może uratować ludzkie życie!

Czy chciałeś/aś kiedyś zostać superbohaterem? Jeśli tak to juz 21, 22, 23 i 27 maja możesz spełnić swoje marzenie!

Dni Psychologa już 21 maja

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Dni Psychologa, które odbędą w dniach 21-22 maja w Instytucie Psychologii UKW (ul. L. Staffa 1).

Europejska Noc Muzeów na UKW

19 maja (sobota) zapraszamy do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego oraz Biblioteki Uniwersyteckiej! Jak co roku w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Muzeów otwieramy swoje progi dla miłośników nocnego zwiedzania. Od 17:00 do 1:00 można bez ograniczeń oddawać się kontemplacji wystaw.

Study Mathematics - specialization IT in English

Kazimierz Wielki University launches brand new innovative Bachelor program in English - Mathematics with IT.

Performance Haczyk w Bibliotece UKW

21 maja 2018 r.o godz. 18.00 w Bibliotece UKW odbędzie się performance Bogdana Chmielewskiego pt. Haczyk.

Przetarg - sprzedaż nieruchomości przy ul. Przemysłowej 34

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ogłasza I nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości położonej w Bydgoszczy, przy ul. Przemysłowej 34.