Archiwum

Wystawa: Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle badań archeologicznych

12 kwietnia o godz. 12.00 w Bibliotece UKW przy ul. K. Szymanowskiego 3 (I piętro) odbyło się otwarcie wystawy: Bydgoszcz późnośredniowieczna i nowożytna w świetle badań archeologicznych. Wprowadzenie do wystawy: Józef Łoś.

Nowy kierunek studiów - pedagogika resocjalizacyjna

Pedagogika resocjalizacyjna to nowy kierunek studiów w ofercie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, który będzie można studiować już od października. Studia te mają charakter dualny – zajęcia dydaktyczne łączą się z praktycznymi realizowanymi w placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Spotkanie z Zastępcą Sekretarza Generalnego NATO

10 kwietnia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego gościć będzie Zastępca Sekretarza Generalnego NATO Patrick Turner.

Finał Olimpiady Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych

Instytut Geografii i Katedra Rewitalizacji Dróg Wodnych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapraszają na finał III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żegludze i Drogach Wodnych, który odbędzie się 18 kwietnia 2018 (środa).

Muszkieterowie Słowa na UKW

6 kwietnia 2018 r. w Bibliotece UKW odbędzie się finał Ogólnopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich w Języku Angielskim Muszkieterowie Słowa.
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a Uniwersytet Kazimierza Wielkiego jest jednym z głównych partnerów Konkursu.

Konkurs POWER na programy kształcenia nauczycieli