Klub Uczelniany AZS sekcja e-sportu otwiera rekrutację!

Od marca przy Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w ramach Klubu Uczelnianego AZS funkcjonuje sekcja e-sportu! Interesujesz się grami on-line oraz gamingiem, chcesz spróbować swoich sił w e-sporcie, a może jesteś starym wyjadaczem? Zapraszamy do Klubu Uczelnianego AZS UKW do sekcji e-sportu.

Konferencja: Rok 1968 - kultura, sztuka, polityka

Katedra Kultury Współczesnej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ma zaszczyt zaprosić na konferencję naukową pod patronatem Komitetu Nauk o Sztuce PAN oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami zatytułowaną Rok 1968 - kultura, sztuka, polityka, która odbędzie się w dniach 26-28 marca 2018 r.

Drugi nabór na granty przedwdrożeniowe zakończony

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy (Lider utworzonego Konsorcjum) oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy realizują od kilku miesięcy wspólny projekt pn. Inkubator Innowacyjności +.

Powtórka do matury z historii sztuki

Zapraszamy na powtórkę do matury z historii sztuki. Zajęcia odbędą się 27 i 28 marca 2018 r., godz. 18.30, s. 111 (Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW, ul. ks. J. Poniatowskiego 12).

Gra o Karierę!

W ramach ogólnopolskiego projektu Gra o karierę - Biuro Karier dla Ciebie Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konsultacje, konferencje i inne wydarzenia specjalnie dla studentów z całego kraju. W tym wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć Biura Karier UKW!

Praca: archiwista

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego zatrudni archiwistę. Rekrutacja na to stanowisko trwa do 30 marca 2018 r.

Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej na UKW

Biblioteka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Bydgoskie Towarzystwo Przyjaciół Węgier im. Eryka Bazylczuka zapraszają 23 marca 2018 r. o godz. 17.00 na obchody Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.

Poznaj firmę CHRIS Turystyka i Rekreacja

20 marca br. w godzinach 9:00-14:00  w holu Budynku A Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, przy ul. Chodkiewicza 30 będzie wystawiony punkt promocyjny firmy CHRIS Turystyka i Rekreacja.

Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2018

Instytut Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej UKW w Bydgoszczy zaprasza do udziału w VI edycji konkursu Bydgoskie Dyktando Języka Rosyjskiego 2018. Odbędzie się ono na dwóch poziomach.

Praca: Dział Współpracy Społeczno-Gospodarczej

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Współpracy Społeczno-Gospodarczej.